Menu:

Levné komody

Nakoupit hodně levně a přitom kvalitně potřebují v podstatě všichni lidé. Toto přání se ovšem mnohým určitě nesplní. Je vcelku jasné, že vybrat komodu, která by byla schopna velmi dobře snoubit kvalitu s cenou, jelikož nabídka je naprosto excelentní. Soustředit bychom se tedy měli zejména na levné komody. Ty se vyznačují ne příliš chvályhodnými charakteristikami, přesto je ale zapotřebí některé uvést.

Přednostně je třeba uvést, že levné komody mnohdy vypadají naprosto perfektně, nicméně při důkladné prohlídce takovýchto komod většinou člověk dojde k závěru, že nejde zrovna o nejkvalitnější zboží. Typické pro takovéto komody je hlavně to, jaké jsou využity materiály. Většinou jde o takové materiály, které nejsou zrovna nejkvalitnější. Na mysli máme především dřevotřísku. Ta je pochopitelně velmi levná a často jsou z ní vyrobeny buď celé takovéto komody, anebo pouze některé jejich částí. Velmi často se stává, že u levných komod dochází k tomu, že jako zadní část komody slouží velmi tenká dřevotříska, která je charakteristická tím, že jde o velmi levný materiál. Záda ovšem velmi často nejsou až tolik důležitá. Levné materiály se ovšem nepoužívají pouze na komody, ale mohou z nich být vyrobeny i třeba takové dřevěné tv stolky.

Další známkou levné komody je mimo jiné také to, že samotné spoje nemusí být zrovna úplně přesnou záležitostí. Někdy se dokonce může stát, že komoda se skládá hodně složitě a zdlouhavě, jako konferenční stolky. Pravda je nicméně taková, že pokud se komoda nepoužívá jako nějaký nosný nábytek, tak bude určitě při dobrém složení vypadat velmi slušně. Volit je také možné třeba i holandský nábytek, v jehož stylu budou komody zhotoveny. Tyto komody jsou již ale poněkud dražší, než je tomu u klasických komod levnějšího charakteru. Za kvalitu je třeba zaplatit.        

07. 10. 2011